Szalvétatartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spiró Miksa mesterjegy, art deco forma, tulipánszirom motívumokkal, 81 g; 10,2*11,5*4,5 cm
121. tétel
Tejkiöntő
122. tétel
Tortalapát
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Heinrich Schütz mesterjegy, gépi maratott fém lapát, nettó: 30 g; h: 31,5 cm
123. tétel
Fogpiszkálótartó, 3 db
Bécs és Pest, 20. sz. eleje, monarchiás és budapesti fémjelekkel, 1 db ezüstözött fém, 2 db ezüst, 4-4 lábacskán ovális formák, 1 db kis sérüléssel, nettó: 69 g; h: 8,8-10,5 cm
124. tétel
Bábaolló
Nagyszombat, 19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, öntött, aranyozás nyomaival, "AS" mesterjeggyel, Kőszeghy: Nr. 1501, 52 g; 12,2*5,5 cm
125. tétel
Kézitükör
francia, 19. sz. vége, 1838-tól használt 950 ezrelékes fémjel és "MR" mesterjegy, öntött empire jellegű szfinxes fogó, tükör és hátlap pótlás, 21,2*10,5 cm
126. tétel
Pudrié
csehszlovák, 1920-30 körül, 800 ezrelékes ezüst, fém púderszita és betét, tükörlappal, vésett, gilosált díszítéssel, bruttó: 139 g; d: 9 cm
127. tétel
Szalvétatartó
128. tétel
Likőröspohár, 6 db
129. tétel
Fűszertartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HS" (?) mesterjegy, préselt, bordázott, gilosált díszítéssel, 63 g; 8,8*7,8*5 cm
130. tétel
Fűszertartó
131. tétel
Fűszertartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "PF" mesterjegy, préselt, kalapált különböző szatírfejekkel díszített talpra emelt bordázott ovális tálka, 113 g; 6*9,5*7 cm
132. tétel
Fűszertartó
Lemberg, 18(4)1, 13 latos antik ezüst, "KA" mesterjegy, rombusz alakú talp palmetta díszítéssel, csónak alakú tálka, virágmotívumos fülekkel, 78 g; 8*9,2*4,2 cm
133. tétel
Hamuzó, 3 db
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spaltzer és Pfann mesterjegy, préselt lemez, bordás díszítéssel, 1 db-on apró hibával, 88 g; 10*6,8 cm
134. tétel
Gyógyszeres dobozka
1900 körül, ezüst, "VM" mesterjegy, vésett alj, sötétzöld lüszterzománc díszítéssel, 35 g; 3,7*2 cm
135. tétel
Bögre
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Állami Pénzverő készítőjel, sima falú talpas test, visszahajtott szájperemmel, fül javított, 87 g; m: 8,8 cm
136. tétel
Gyertyatartó
osztrák, 19. sz. vége, préselt, ezüstözött fém, barokk stílusú test, kis sérüléssel, m: 40 cm
137. tétel
Serleg, 2 db
Bécs vagy Pest, 1872-1922 között, 800 ezrelékes ezüst, "HS" (Hans Schmidt vagy Henrich Schütz) mesterjegy, barokkos vésett díszítéssel, "RE" tulajdonosi monogrammal, 179 g; m: 13,2 cm
138. tétel
Keresztelőpohár
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 1902 előtti bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, vésett díszítés Zsolt gravírozással, apró sérüléssel, 46 g; m: 7,2 cm
139. tétel
Szalvétatartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, R (?) elkopott mesterjegy, négy öntött lábon sugárbordás legyező forma, 136 g; 16,5*9*4 cm