Keresztelőpohár
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, vésett díszítésekkel, gravírozható, apró sérüléssel, 62 g; m: 7,2 cm
141. tétel
Cukorszóró
Bécs, 1857, 13 latos antik ezüst, Josef Witek mesterjegy, barokk forma, leveles-virágos díszítéssel, zsanéros fedélnyílással, aranyozás nyomaival, Neuwirth 2002 P 1831, 114 g; m: 14,5 cm
142. tétel
Pohár
Bécs, 1855, 13 latos antik ezüst, Triesch és Társa mesterjegy, bordázott tulipánkehely forma, vésett, koronás BK tulajdonosi monogrammal, apró hibával, Neuwirth 2002. P2257, 88 g; m: 8,2 cm
143. tétel
Fűszertartó
144. tétel
Asztalközép talpazat
Fűszertartó pár tálkán
147. tétel
Teaszűrő
148. tétel
Art deco doboz
1920 körül, áttört fém keretben fa doboz, zsanéros nyitódással, jelzet nélkül, 22*9,5*5 cm
149. tétel
Tintatartó
Argentor, 1920 körül, ezüstözött fém névjegytál, gyári bélyegzővel, színtelen, tollvájattal ellátott eredeti üveg kalamáris, üvegen kis csorbulással, 31,5*19,5*6,5 cm
150. tétel
Manikűrkészlet
20. sz. első fele, vas, acél, eredeti dobozába, jelzet nélkül, kissé megkopva, össz.: 9 db
151. tétel
Szecessziós ékszerdoboz
német, 1900 körül, ezüstözött ón doboz, talpán bélyegzővel, plasztikus pipacsszállal díszítve, vörös bársony béléssel, 27,5*12,5*6,5 cm
152. tétel
Asztalközép
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst fémnyomott talp, elkopott mesterjegy, art deco forma, csiszolt, színtelen üveg tál pótlás, apró hibával, nettó: 310 g; 33,3*33 cm
153. tétel
Likőrös készlet
osztrák, 20. sz. első fele, színtelen üveg, fém, kopott, 20*34 cm
154. tétel
Talpas pohár, 2 db
magyar, 20. sz. első fele, csiszolt, köszörült színtelen üveg, m: 16 cm
155. tétel
Talpas tálka
osztrák, 19. sz. utolsó harmada, színtelen, fazettált üveg, virágszirmokat imitáló peremmel, apró peremhibával, m: 14 cm
156. tétel
Pohár
cseh, 20. sz. eleje, színtelen üveg borostyánszín rétegeléssel, köszörült díszében ugró szarvasokkal, les ábrázolással, kartusokkal, m: 12,5 cm
157. tétel
Talpas pohár
osztrák vagy cseh, 20. sz. eleje, színtelen üveg, fogazott peremű vastag talpon fazettált, csiszolt test, szájperemnél aranyozással, m: 13,5 cm
158. tétel
Talpas pohár
cseh (?), 19. sz. vége, fazettált színtelen üveg, szeléniumrubin és fényes arany díszfestéssel, m: 11,8 cm
159. tétel
Parfümös flakonok és ékszertálka