260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Palack és kancsó

169. Palack és kancsó

cseh, 19. sz. vége, színezett rubinszínű üveg, fazettált és fényes aranyozott díszfestéssel, fülön kis sérüléssel, m: 12-17,5 cm