260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Gyertyatartó

137. Gyertyatartó

osztrák, 19. sz. vége, préselt, ezüstözött fém, barokk stílusú test, kis sérüléssel, m: 40 cm