5. Fülbevaló pár
20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany akasztó, karmazált fazonban, karmos foglalatban 2 db ovális és 20 db kerek csiszolású gránát kő, 5,6 g