260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Fülbevaló pár

5. Fülbevaló pár

20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany akasztó, karmazált fazonban, karmos foglalatban 2 db ovális és 20 db kerek csiszolású gránát kő, 5,6 g