260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Fogpiszkálótartó, 3 db

124. Fogpiszkálótartó, 3 db

Bécs és Pest, 20. sz. eleje, monarchiás és budapesti fémjelekkel, 1 db ezüstözött fém, 2 db ezüst, 4-4 lábacskán ovális formák, 1 db kis sérüléssel, nettó: 69 g; h: 8,8-10,5 cm