260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Méhecske bross

9. Méhecske bross

Budapest, 2016 utáni fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, ékszer kővel, egyik kő sérült, kis hiánnyal, 11,4 g