34. Fülbevaló pár
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "FH" mesterjegy, 2 db achtkant csiszolású gyémánt cca. 0,1 ct (R1-A1, Ca, VSI-SI), 1,1 g