260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Szalvétatartó

121. Szalvétatartó

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spiró Miksa mesterjegy, art deco forma, tulipánszirom motívumokkal, 81 g; 10,2*11,5*4,5 cm