260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Teaszűrő

148. Teaszűrő

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, Gedliczka et Schöne mesterjegy, vésett, koronás IG és EM tulajdonosi monogrammal, faragott csont fogóval, bruttó: 66 g; h: 17 cm