260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Maurice Lacroix karóra

96. Maurice Lacroix karóra

Svájc, 20. sz. közepe, kvarc szerkezet, aranyozott acél óratok enyhén kopott, működik, tok d: 3 cm