260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Teaszűrő

146. Teaszűrő

Selmecbánya, 1872-1923 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Sandrik Fém és Ezüstárugyár készítőjel, öblében aranyozás nyomaival, plasztikus, vésett, poncolt díszítéssel, nyelén IG tulajdonosi monogrammal, hátán EM monogram, faragott csont fogóval, bruttó: 83 g; h: 15,7 cm