260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Gyűrű

41. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, középen ovális csiszolású kék zafír cca. 0,45 ct, vállakon két sorban apró achtkant csiszolású gyémántok cca. 0,2 ct, 49-es méret, 2 g