260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Szecessziós stílusú medál

2. Szecessziós stílusú medál

1937-1966 közötti budapesti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, markazittal, sérült, 5,2 g