125. Bábaolló
Nagyszombat, 19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, öntött, aranyozás nyomaival, "AS" mesterjeggyel, Kőszeghy: Nr. 1501, 52 g; 12,2*5,5 cm