260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Zenith Cosmopolitan női karóra

73. Zenith Cosmopolitan női karóra

Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, aranyozott acél óratok, bőr szíj, enyhén kopott, karcos óralap, működik, tok d: 2,5 cm