98. Eterna férfi karóra
Svájc, 1955, mechanikus szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, plexi üveg, jelzett szerkezet, tok és hátlap, sorozatszám: 2920851, működik, tok d: 3,5 cm