260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Favre Leuba karóra

95. Favre Leuba karóra

Svájc, 20. sz. második fele, mechanikus, 17 köves szerkezet, aranyozott acél óratok, bőr szíj, enyhén karcos, jó állapotú, működik, 2*2,5 cm