260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Seiko női karóra

104. Seiko női karóra

Japán, 20. sz. vége, kvarc szerkezet, aranyozott acél tok és szíj, aranyozott lünetta, hátlapja jelzett, jó állapotú, enyhén karcos, működik, tok d: 2,5 cm