260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Teáskanál, 6 db

119. Teáskanál, 6 db

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SzN" mesterjegy, angol vágott fazon, 149 g; h: 14,5 cm