120. Klasszicista fűszertartó
Olmütz, 1815, 13 latos antik ezüst, "CW" mesterjegy, 19. sz. eleji kis adóbélyeg, kalapált, emelt talpon öntött nőalak, sima, öblös tálkával, aranyozás nyomaival, 132 g; 11,3*6,7 cm