117. Kávéscsésze pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bécsi hivataljellel, négy lábacskán átfűrészelt kosárkák, vésett, poncolt díszítéssel, koronás, nemesi LK tulajdonosi monogrammal, kék mázas, aranyozott porcelán betétekkel, nettó: 108 g; m: 5,5 cm