260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Kitűző

19. Kitűző

19. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany test, 9 db apró rubin kővel díszítve, tűszerelék fém toldással, javított ékszer, kis hibával, 4,3 g; h: 4,7 cm