19. Kitűző
19. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany test, 9 db apró rubin kővel díszítve, tűszerelék fém toldással, javított ékszer, kis hibával, 4,3 g; h: 4,7 cm