260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Fűszertartó

130. Fűszertartó

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HS" (?) mesterjegy, préselt, bordázott, gilosált díszítéssel, 63 g; 8,8*7,8*5 cm