260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Gyűrű

25. Gyűrű

20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, 3 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,11 ct (R, TCr, SI2), 57-es méret, 1,3 g