260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Michel Herbelin női karóra

103. Michel Herbelin női karóra

Párizs, 20. sz. vége, kvarc szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, kis felületi sérülésekkel, működik, tok d: 2,5 cm