260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Eterna karóra

110. Eterna karóra

Svájc, 20. sz. vége, kvarc szerkezet, aranyozott acél tok, jelzett hátlap és számlap, kis felületi karcokkal, működik, 3,5*3 cm