260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Certina Kurth Fréres férfi karóra

92. Certina Kurth Fréres férfi karóra

Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, jó állapotú, kis karcokkal, működik, 4,5*3 cm