118. Fogpiszkálótartó pár
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, sima tölcsér formák, belső rész aranyozva, 65,7 g; m: 5,7 cm