260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Jegesmedve

184. Jegesmedve

Herend, 20. sz. közepe, Maugsch Gyula terve alapján, festett porcelán, j.j. oldalt: Maugsch és az alján: Herendi máz feletti kék jel és masszába nyomott: Herend 5207 X, kis sérüléssel, 22*42*15 cm