260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Keresztelőpohár

141. Keresztelőpohár

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, vésett díszítésekkel, gravírozható, apró sérüléssel, 62 g; m: 7,2 cm