260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Asztalközép

153. Asztalközép

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst fémnyomott talp, elkopott mesterjegy, art deco forma, csiszolt, színtelen üveg tál pótlás, apró hibával, nettó: 310 g; 33,3*33 cm