260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Eterna Matic 2002 férfi karóra

88. Eterna Matic 2002 férfi karóra

Svájc, 20. sz. közepe, automata szerkezet, acél tok és szíj, dátum kijelzésű, jelzett számlap, chronometer, sorozatszám: 633.2049.41., kis sérülésekkel, működik, 4*3,5 cm