260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Fűszertartó pár tálkán

147. Fűszertartó pár tálkán

Pest, 1867-1936 közötti fémjel és a kiskanalakban lengyel fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HK" és "JP" nem ismert mesterjegyekkel, vésett FM és HA tulajdonosi monogramokkal, kis sérüléssel, belső rész aranyozva, 2 db üvegbetéttel, nettó: 208 g; 15,5*10,8 cm; m: 3,3 cm