260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Eterna Matic karóra

105. Eterna Matic karóra

Svájc, 20. sz. közepe, automata szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, óratok aranyozása enyhén kopott, karcos, működik, tok d: 2,5 cm