260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Szépítkező készlet, 5 db-os

170. Szépítkező készlet, 5 db-os

20. sz. első fele, színtelen, kék rétegelt, hámozott üveg, csiszolt díszítéssel, réz pumpával, 2 dugó pótolt, kis sérüléssel, m: 8,5-20 cm