260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Longines Rodolphe karóra

83. Longines Rodolphe karóra

Svájc, 20. sz. vége, kvarc szerkezet, aranyozott acél óratok és szíj, jelzett számlap és szerkezet, sorozatszám: 746257, aranyozása enyhén kopott, enyhén karcos, működik, tok d: 2,5 cm