260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Certina Waterqueen női karóra

94. Certina Waterqueen női karóra

Svájc, 20. sz. második fele, mechanikus szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, felületi karcokkal, kis kopásokkal, működik, 3*2,5 cm