100. Omega férfi karóra
Svájc, 20. sz. első fele, hátlapján jelzett: Omega 2639-2, acél tokban, bőr szíjjal, 15 köves mechanikus szerkezet, enyhén karcos, működik, tok d: 3,5 cm