264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Pán Artúr
Levesevő kislány
201. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kisfiú kutyával
202. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Parasztlányok
203. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Menyecske
204. tétel
Kovacsev Friderika, Bende Jánosné
Babázó
205. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Sárga fejkendős lány
206. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Fiú portré
207. tétel
Kováts K. jelzéssel, 20. sz. eleje
Kalapos kisfiú
208. tétel
Zajti Ferenc
"Sakuntala őzikéjével", 1945 körül
209. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Üldögélő lány
210. tétel
Budai Sándor
A hegedű, 1919
211. tétel
Román festő
Parasztfiú, 1967
212. tétel
Dudosits Jenő
Kalapos férfi, 1923 körül
213. tétel
Dudosits Jenő
Kendős asszony portréja, 1923 körül
214. tétel
Hanna Mela
Parasztember, 1925
215. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Lányka kosárral és korsóval, 1920
216. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
A tisztáson
217. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Gyümölcsösben
218. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Fürdőző fiú
219. tétel
Bartók Margit
„A Zazar partján fürdőző gyermekek”, 1910 körül
220. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS