264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Mihalovits jelzéssel
Udvar szekérrel, 1920
221. tétel
Curtis Gertrude, Knopp Imréné
Folyóparti jelenet halászokkal
222. tétel
Fáy Dezső
Koncert, 1910
223. tétel
Fejes Gyula
Art deco portré, 1930
224. tétel
Somogyi jelzéssel, 20. sz. első fele
Hölgy gyöngysorral
225. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Hölgy vörös kendővel
226. tétel
Braunecker (Sztina) Ernesztin
Hölgy legyezővel, 1899
227. tétel
Magyar festő
Hölgy karszékben, 1911
228. tétel
Feszty Masa
Férfi portré
229. tétel
Sz. L. jelzéssel
Hölgyportré, 1922
230. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Csellózó
231. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Padon ülő férfi portréja
232. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Klie Zoltán portréja
233. tétel
Kalapos portré
234. tétel
Szobrászművész arcképe
235. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Férfi hegedűvel
236. tétel
Keitner Miksa Mihály
Sebesült katona portréja, 1914
237. tétel
Gyenes Lajos
Vörös hajú lány, 1905
238. tétel
Tábor János
Tavasz (Nő virággal, Margarétás hölgy), 1920 körül
239. tétel
Ungváry Sándor
A tavasz allegóriája
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS