264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Sassy Attila
Parasztudvar mályvákkal
241. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Galambok
242. tétel
Konstantin (Lohwag) Frida
Hölgy fehér agárral
243. tétel
Hilberth Irén, Lám Árpádné
Délutáni séta
244. tétel
Márk Lajos
Szalonban
245. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Sárga rózsák
246. tétel
Hyann K. jelzéssel, 1900 körül
Mezei munkák
247. tétel
Hermin jelzéssel, 19. sz. vége
Vidéki udvarház
248. tétel
Magyar festő
Udvaron, 1931
249. tétel
Dudovits Sándor (?) jelzéssel, 20. sz. eleje
Falusi utca
250. tétel
Gajdos János jelzéssel
Falusi ünnep, 1949
251. tétel
Patai J. jelzéssel, 20. sz. eleje
Vetés
252. tétel
Dömötör S. jelzéssel
Kocsmai jelenet, 1921
253. tétel
Vásárban
254. tétel
Áhítat
255. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Vidéki gazdaság
256. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
A grund
257. tétel
Farkas A. jelzéssel, 20. sz. eleje
Hadba vonulók búcsúztatása
258. tétel
Csabai Rott Margit
Lányok népviseletben, 1935
259. tétel
Jankay (Deutsch) Tibor
Anya gyermekeivel
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS