264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Közép - európai festő, 20. sz. eleje
Asztali csendélet
281. tétel
Gedő Lipót
"Lányalak a hegyen (Debóra)", 1914
282. tétel
Undi Mária (Springholz Mariska, Boér Ferencné)
Fehér blúzos portré
283. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Hölgy kék stólával
284. tétel
Gedő Lipót
Hölgy rókagallérral, 1932
285. tétel
Hegedűs Endre
Kettesben, 1930-as évek
286. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lovas hölgy
287. tétel
Basch Edit
"Zöldkabátos lány", 1940 körül
288. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Nimfa
289. tétel
Porter Paula
Akt könyvvel
290. tétel
Gombos Székely Lilly
Támaszkodó akt
291. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Asztali csendélet madárkalitkával
292. tétel
Sebők Margit
Aktok a tengerparton
293. tétel
Daffinger Hanna
Távolba néző, 1910
294. tétel
Schossberger Klára
Akt kanapén, 1935 körül
295. tétel
Sélley jelzéssel
Dombos táj, 1935
296. tétel
Bencze László
Dombos táj, Fülek, 1943
297. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tanyaudvar
298. tétel
Csáky jelzéssel, 20. sz. első fele
Falusi utcarészlet
299. tétel
Magyar festő
Balatonfelvidéki táj, 1940
300. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS