264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Dombos táj ősszel
301. tétel
Bokor Vilmos
Tiberis-sziget, 1927
302. tétel
Miklósi – Mautschenbacher Ödön
Pirano-i kikötő, 1913
303. tétel
Pap Géza
Asztrahán, 1916
304. tétel
Feleky - Fetter Frigyes
Falurészlet
305. tétel
Zajti Ferenc
A Taj Mahal holdfényben, 1945 körül
306. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Folyóparti részlet
307. tétel
Falu templommal
308. tétel
M. Farkas Ferenc
A Pasaréti téri templom látképe
309. tétel
Fáy Dezső
Tengerparti korzó, 1936 körül
310. tétel
Bártfay Elly
Arab vándorok
311. tétel
Kun Sándor
Galambdúc, 1935
312. tétel
Fischer Margit
Templomtér, 1924
313. tétel
Fáy Dezső
Itáliai táj, 1936
314. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Vízparti városka látképe
315. tétel
Detre Szilárd, Dittman Szilárd
Táncosnő
316. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Két nőalak
317. tétel
Hadzsy Olga
Jégtáncosok
318. tétel
Senorita
319. tétel
Péter Mária
Ülő női akt, 1930-as évek
320. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS