264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-397]
Zemplényi Magda
"A bábú"
361. tétel
Marosán Gyula
Bohóc, 1930
362. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Szántás
363. tétel
Zemplényi Magda
Mitológia
364. tétel
Crouy Chanel László
Erdőrészlet II.
365. tétel
Crouy Chanel László
Boszorkányok
366. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Jelenet
367. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Varázsló
368. tétel
Bálint Rezső
Levelet olvasó nő, 1910-es évek első fele
369. tétel
Kalivoda Kata, Sándor Antalné
Szerelmesek
370. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Férfi arckép
371. tétel
Czóbel Béla
Leányportré
372. tétel
Barzó Endre
Ülő nő
373. tétel
Czóbel Béla
Könyöklő lány
374. tétel
Moiret Ödön
Férfi akt tanulmány, 1922
375. tétel
Vogel Eric
Karikatúra, 1959
376. tétel
Bernáth Aurél
Szegő Ferenc műkereskedő gyermekkori portréja, 1928
377. tétel
Krón Jenő
"Fahordók", 1934
378. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
„A bánat és a bál”
379. tétel
Schmidgruber, Anton
Korsós lány, 1886
380. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS