Osztrák szobrász, 18. sz.
Mária a gyermek Jézussal
23. tétel
Német szobrász, 16. sz. eleje
Fájdalmas Mária
24. tétel
Rajna - vidéki szobrász, 15. sz. vége
Keresztrefeszített Krisztus
25. tétel
Spanyol (?) szobrász, 18. sz.
Köpönyeges Mária
26. tétel
Szerb ikonfestő, 19. sz.
Szent Atanáz és Szent Péter
27. tétel
Római emlék
"Vera effigies sacri", a római Szent Péter Bazilika Vera ikonjának hiteles mása, 19. sz. vége, rézmetszet, vászon, körben 1900 körüli római veduta képek, vatikáni viaszpecséttel
28. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Háromkezű Istenanya
29. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Szent Paraszkéva
30. tétel
Pichaller, Joan Baptist jelzéssel, 18. sz.
Nepomuki Szent János
31. tétel
Magyar szobrász, 18. sz.
Piéta
32. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz.
Mária neveltetése
33. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Alexandriai Szent Katalin
34. tétel
Osztrák szobrász, 20. sz. eleje
Anya gyermekével
35. tétel
Közép - európai festő, 19. sz. vége
Jelenet
36. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
"Rabok legyünk vagy szabadok!"