264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Magyar festő
Testőr portréja, 1831
41. tétel
Fodor jelzéssel
Nemzetes asszony, 1862
42. tétel
Magyar festő, 19. sz.
Hölgy gyöngysorral
43. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kalapos hölgy portréja
44. tétel
Blahy, G. jelzéssel
Női portré, 1911
45. tétel
Klug K. György
Tanulmányfejek, 1934
46. tétel
L. H. monogrammal, 20. sz. eleje
Lány szalmakalapban
47. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lány kék köpenyben
48. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lány sárga ruhában
49. tétel
Bruenn, Leo jelzéssel, 1900 körül
A zene allegóriája
50. tétel
Szirt Oszkár
Lány rózsaszín rózsás ruhában, 1911
51. tétel
Juszkó Piroska
Műteremben („Baskircsev Mária”), 1941
52. tétel
Volz, Herman
Drótostót
53. tétel
Osztrák festő, 1900 körül
Őszi csendélet madárkával
54. tétel
Kotsi - Horváth Jolán, Koroknyai Ottóné
Barackos csendélet
55. tétel
Vígh Bertalan
Szalonban
56. tétel
Romek Árpád
Álarcosbál után
57. tétel
Bánovszky Miklós
Csendélet Herendi vázával, 1950-es évek
58. tétel
Faragó Márton
Csendélet nyúllal, 1935
59. tétel
Krammberger Valéria
Csendes délután, 1914
60. tétel
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS