264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kikötői dokk
121. tétel
Jeges Ernő
Parkrészlet
122. tétel
Csányi Lajos
Patakpart ősszel, 1927
123. tétel
Némedy jelzéssel
Szilvásváradi részlet, 1941
124. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Furulyázó libapásztor
125. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kastélypark
126. tétel
Magyar festő
Virágzó fák, 1916
127. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Hazafelé
128. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ligetes táj
129. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Nagyvárosi részlet
130. tétel
Közép - európai festő, 20. sz. első fele
Prágai látkép
131. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
A Károly híd Prágában
132. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kastélyudvar szökőkúttal
133. tétel
Füzesséry Magda
Utcarészlet hirdetőoszloppal, 1928
134. tétel
Benjamin Herman
A Kálvin téri templom, 1934
135. tétel
Közép - európai festő, 20. sz. eleje
Mediterrán városka látképe
136. tétel
Klammer Mariska
Kisvárosi utcarészlet
137. tétel
Kahán Sára
Ligetes táj sárga házzal
138. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
A makkosmáriai templom
139. tétel
Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné
Dombos táj
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS