264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
Boldoghy Aurél jelzéssel, 1900 körül
Bosnyák pár
161. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
"Megy a gőzös"
162. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Előkelő társaság a szabadban
163. tétel
L. Gy. jelzéssel
Várakozók, 1951
164. tétel
P. Anna jelzéssel, 20. sz. eleje
Búcsú
165. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Udvarban
166. tétel
Niwo jelzéssel, 20. sz. eleje
Kastély
167. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Aszfaltozók
168. tétel
Bednár János
Sapkás férfi, 1931
169. tétel
Kalapos férfi portréja
170. tétel
Magyar festő
Műtőben, 1930
171. tétel
Kövér Gyula
Szalmakalapos férfi
172. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Pipázó férfi
173. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Melegedők
174. tétel
Kalapos fiú portréja
175. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Merengő nő
176. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lány fekete köves gyűrűvel
177. tétel
Fehér Kató (?) jelzéssel, 20. sz. eleje
Dinnyés csendélet
178. tétel
Ányos Viola, Fajszi
Asztali csendélet dinnyével
179. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lány vörös kendővel
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-397]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS