264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Támaszkodó akt

291. Gombos Székely Lilly (Újpest, 1897 - ?)

Támaszkodó akt

olaj, karton

70*95 cm

j.j.l.: Gombos Lilly

keret nélkül